J&P Academy

Dovoľte nám predstaviť novú divíziu firmy : J&P Academy. Ako už iste názov napovie, nová časť firmy má zabezpečovať práve odborné školenia. V našej spoločnosti J&P Technology GROUP s.r.o. veríme, že jedným zo základných kľúčov k úspechu je práve neustále vzdelávanie. Tak ako aj naši technici sú pravidelne školený na nové technológie, tak aj my ponúkame možnosť učiť sa.

Kto sme ?

Sme firma zaoberajúca sa montážou elektronických zabezpečovacích systémov, kamerových systémov, počítačových sietí a inteligentných riešení ovládania domácnosti. Veríme, že jedným z kľúčov k úspechu je neustále vzdelávanie sa. Moderné technológie sa neustále vyvíjajú a vznikajú. Držať krok s dobou sa dá iba učením sa nových vecí. Ako aj názov napovie, divízia firmy J&P Academy zabezpečuje odborné školenia. Tak ako sú naši technici pravidelne školení na nové technológie, aj my ponúkame možnosť učiť sa.

Prečo sme sa rozhodli vzdelávať ?

Hlavná myšlienka je priniesť na trh práce viac odborníkov v oblasti elektrotechniky. Až príliš často sa stretávame u zákazníkov s rôznymi nedoriešenými, alebo zle vyriešenými problémami. Mnohým z nich je možné predchádzať odbornosťou v remesle, ktorá žiaľ často chýba. Chceme ponúknuť vzdelanie tým, ktorý sa chcú naučiť niečo nové, chcú sa uplatniť na pracovnom trhu, alebo iba chcú robiť veci tak, aby fungovali a boli v súlade s platnými predpismi.

 

Ako učíme ?

Ako mnohé veci v našej firme, tak aj učenie neprebieha veľmi tradične... Kladieme veľký dôraz hlavne na praktickú časť. Napríklad pri kurze kamier si každý účastník zapojí a nakonfiguruje kamerový systém. Pri kurze PC sietí si každý účastník nakonfiguruje viac typov routerov, nastaví si server a fyzicky zakrimpluje koncovky na kábel. Myslíme si, že vyskúšať si niečo v skutočnosti manuálne zapojiť čo i len na 10 minút prinesie viac osohu ako dve hodiny teoretizovania a vysvetľovania od osoby, ktorá danú vec nikdy reálne nerobila.

Kto u nás učí ?

Budete asi prekvapení, ale u nás neučia lektori alebo učitelia, ktorí by sa živili prednášaním a učením tak ako ich poznáte zo škôl. Našimi lektormi sú technici z praxe, ktorých baví popri elektrotechnike aj v malej miere učiť a odovzdávať svoje skúsenosti ďalej.

Kde učíme ?

Na školenia používame vlastné firemné priestory. Disponujeme vlastným showromom, kde sú umiestnené elektronické zabezpečovacie systémy, viacero variant IP a analógových kamier. Spotrebiče sú zapojené do inteligentnej elektroinštalácie. Nájdete nás v centre mesta, kúsok od Prezidentského paláca.

Kde sme už boli učiť ? (Naše projekty)

Pre jednu z najväčších elektrotechnických škôl v Bratislave úspešne realizujeme našu J&P Academy pre študentov. Žiaci si vyskúšajú najnovšie technológie, získajú teoretické a praktické zručnosti. Môžu si vybrať z viacerých modulov prednášok ako napríklad Základy elektroinštalácie, Elektronické zabezpečovacie systémy alebo Administrácia LAN sietí.

Copyright: J&P-MEDIA * Webdesign and code powered by J&P-MEDIA